Start Aktualności Oośrodku Oferta Stowarzyszenie Nadzieja Kontakt
Galeria zdjęć z życia naszych mieszkańców Domu "Pod Klonami"

Wydarzenie: TŁUSTY CZWARTEK
Data dodania: 23.02.2017
"Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek". 23.02.2017 r. na wspólne świętowanie tego dnia przybyli do nas Seniorzy z Mrozów, z pysznymi, własnoręcznie zrobionymi pączkami. My ze swej strony przygotowaliśmy faworki i oponki.
Na wstępie Seniorzy zaprezentowali swój program słowno - muzyczny, który bardzo nam się podobał, ponieważ przez chwilę mogliśmy poczuć świeży powiew wiosny, są za oknem właśnie pięknie świeciło niemal wiosenne, choć lutowe słońce. Wspólnie z gośćmi przy akompaniamencie pani Stasi na keyboardzie i pana Zdzisława na gitarze śpiewaliśmy piosenki, które po części są nam znane, i które i lubimy.
Na zakończenie występu p. Dyrektor wraz z przewodniczącym rady mieszkańców, p. Zbyszkiem podziękowali za przybycie i za umilenie nam tłustoczwartkowego dnia. Wręczyliśmy naszym Gościom "srebrnego słowika" zrobionego przez mieszkańców. Upominek ten bardzo przypadł do gustu naszym Przyjaciołom, ale sposobu wykonania nie zdradziliśmy, choć nalegali.
Kiedy wszyscy konsumowali pączki, faworki, był czas na wpisy do kronik naszej i seniorów z Mrozów, którą przywieźli ze sobą. W między czasie Goście byli pod wrażeniem niektórych naszych prac. Bardzo interesowali się technikami, jakimi pracują nasi mieszkańcy i tworzą piękne kompozycje kwiatowe w antyramach. Wspólne rozmowy Gości z mieszkańcami sprawiły, że wszyscy poczuli się ważni i chętni do dyskusji.
No cóż, po tak miłych chwilach nadszedł czas pożegnania, ale seniorzy obiecali, że niedługo odwiedzą nas ponownie i postarają się zdobyć "Złotego Słowika"!<<< powrót do aktualnoœci

Copyright PODKLONAMI 2014. All rights reserved. Created by Vipercom