Start Aktualności Oośrodku Oferta Stowarzyszenie Nadzieja Kontakt
Galeria zdjęć z życia naszych mieszkańców Domu "Pod Klonami"

Wydarzenie: Niedziela Palmowa - rozstrzygnięcie II Konkursu na najpiękniejszą palmę
Data dodania: 09.04.2017
W Niedziele Palmową 09.04.2017r delegacja Mieszkańców oraz personelu DPS udała się na mszę świętą do Sanktuarium w Wielgolesie. Po mszy ogłosiliśmy wyniki II gminnego konkursu na palmę wielkanocną zorganizowanego przez dyrektora DPS oraz księdza proboszcza z Wielgolasu.
Palmy, które dotarły do DPS-u były naprawdę piękne, twórcze i nasze jury miało trudny wybór. Dokonaliśmy jednak wyboru najpiękniejszych palm , (niemal wszystkie zasługiwały na nagrody) i zaprezentowaliśmy palmy w świątyni. Chcieliśmy docenić i nagrodzić laureatów nie na "wewnętrznej" uroczystości, jak to często bywa przy konkursach, ale przed możliwie największym gronem parafian.
Ksiądz proboszcz pięknie zaprezentował wszystkie palmy konkursowe na mszy św. Ministranci wynieśli je na środek kościoła i wszyscy zgromadzeni w kościele mogli je podziwiać.
Pani Dyrektor w imieniu swoim i swoich mieszkańców bardzo serdecznie podziękowała wszystkim uczniom oraz ich opiekunom z Zespołu Szkół w Latowiczu i z Zespołu Szkół w Wielgolesie oraz szkole w Dębe Małym za podjęty trud, wyzwanie, za uczestnictwo w tym konkursie.
Na zakończenie podziękowaliśmy proboszczowi za wsparcie nas i pomoc w oprawie tego wydarzenia jakim jest wręczenie nagród na najpiękniejszą palmę, a wszystkie palmy przyozdobiły ściany świątyni po obu stronach ołtarza.

Zobacz wyniki konkursu na najpiękniejszą palmę.

<<< powrót do aktualnoœci

Copyright PODKLONAMI 2014. All rights reserved. Created by Vipercom