Start Aktualności Oośrodku Oferta Stowarzyszenie Nadzieja Kontakt
Galeria zdjęć z życia naszych mieszkańców Domu "Pod Klonami"

Wydarzenie: Stowarzyszenie Emerytów z Mrozów z programem słowno- muzycznym z okazji Dnia Matki
Data dodania: 02.06.2015
"Kto to jest? Od rana do póznej nocy o nas się kłopocze. Dba o ciepło, w ogień dmucha, czapki szyje nam z kożucha. Ciepły kołnierz, ciepły szalik, byśmy zimna nie zaznali. Z nami troski wszystkie dzieli, pragnie, byśmy byli weseli? Chyba wszyscy się zgadzamy, że to nasze... Mamy"

"Dziękuje Ci, że dałaś mi życie, za to, że mogę istnieć. Za to, że zawsze w potrzebie jesteś blisko i wspierasz mnie. Te chwile razem spędzone, radosne i smutne, nigdy nie będą stracone. Wzloty i upadki? To nieistotne. Dla mnie liczysz się tylko TY Twe serce - Serce Matki!"

"Kochana Mamo, przez serce życzę wszelkich dobroci, których nie zliczę... Zaœ serce Twoje, od kiedy żyję, gorąco dla mnie i mocno bije!"

W dniu 02 czerwca 2015 r. kolejny raz swoją obecnością zaszczycili nas Seniorzy z Mrozów. Na wstępie z okazji nadchodzących imienin Pani Dyrektor wszyscy zgromadzeni zaśpiewali "100-lat" i złożyli życzenia oraz wręczyli piękny kwiat. Po tym przyszedł czas na program słowno-muzyczny z okazji Dnia Matki. Goście śpiewali i opowiadali o matczynych uczuciach, o bezgranicznej miłości i o różnych jej obliczach i postaciach.. Pomiędzy opowieściami były śpiewane znane i lubiane piosenki, które bardzo trafnie przedstawiały kobietę i rolę Matki. Przywołali wspomnienia wprowadzając uroczysty nastrój i ciepłą,rodzinno-domową atmosferę. Występ nagrodziły gromkie brawa oraz podziękowania złożone całemu zespołowi za przybycie. Pani Dyrektor DPS oraz podopieczna, pani Janina Podobas, wręczyły upominki: piękny kwiat z aniołem i własnoręcznie wykonaną przez mieszkańców ramkę z fotografią mrozowskich Seniorów – naszych Gości. Po części artystycznej, jak to jest w zwyczaju, nastąpił poczęstunek. Wszyscy razem, artyści wraz z mieszkańcami DPS zajadali się smakowitościami przygotowanymi przez panie kucharki. Końcowym akcentem było zaproszenie Gości na spotkanie imieninowe oraz wzajemne życzenie sobie udanego wypoczynku w związku ze zbliżającymi się wakacjami.


<<< powrót do aktualnoœci

Copyright PODKLONAMI 2014. All rights reserved. Created by Vipercom