Start Aktualności Oośrodku Oferta Stowarzyszenie Nadzieja Kontakt
Galeria zdjęć z życia naszych mieszkańców Domu "Pod Klonami"

Wydarzenie: Uniwersytet Trzeciego Wieku z Mińska Mazowieckiego z kolędami w Transborze
Data dodania: 15.01.2015
15 stycznia 2015r nasz Dom Opieki odwiedzili seniorzy z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Mińsku Mazowieckim. Przybyli, aby wspólnie z pensjonariuszami zaśpiewać najpiękniejsze polskie kolędy. Wszyscy uczestnicy zasiedli w dużym kręgu wokół zapalonych na środku sali świec, które stworzyły ciepłą, rodzinną atmosferę.

Zgromadzeni wspólnie śpiewali kolędy przy akompaniamencie akordeonu. Były też przedstawiane historie powstawania niektórych kolęd. Potem był poczęstunek oraz swobodne rozmowy z podopiecznymi. Seniorów z Mińska podziwiali prace wykonanych przez naszych podopiecznych i byli bardzo zaskoczeni, i zachwyceni ich pomysłowością i pięknem. W podziękowaniu za złożoną nam wizytę Dyrektor p. Małgorzata Drzazga oraz przedstawiciel podopiecznych Tadeusz Lasota wręczyli wszystkim przybyłym gościom upominki wykonane przez naszych podopiecznych. Jako, że nastał czas karnawału nie obyło się bez tańców, które część podopiecznych kontynuowała po pożegnaniu gości – przy magnetofonie.
Z seniorami z Mińska przybył także reporter Życia Siedleckiego obiecując zamieścić relację ze spotkania w ww. tygodniku.


<<< powrót do aktualności

Copyright PODKLONAMI 2014. All rights reserved. Created by Vipercom