Start Aktualności Oośrodku Oferta Stowarzyszenie Nadzieja Kontakt
Galeria zdjęć z życia naszych mieszkańców Domu "Pod Klonami"

Wydarzenie: Imieniny Małgorzaty – naszej Pani Dyrektor
Data dodania: 10.06.2016
10.06.2016 r. tradycyjnie, jak co roku wręczyliśmy kwiaty i złożyliśmy życzenia naszej Pani Dyrektor z podwójnej okazji; Imienin i rocznicy urodzin. Wszyscy mieszkańcy bardzo czekali na ten dzień. Przygotowywali się do tej uroczystości, każdy chciał dobrze się zaprezentować przed panią Dyrektor.
Gdy pani Małgosia przybyła do ośrodka czekał na nią tort, który trzymały pracownice w otoczeniu naszych mieszkańców, wszyscy śpiewali sto lat. Następie życzenia składali mieszkańcy. Każdy miał dla pani Małgosi kwiaty lub drobny upominek. Była wyraźnie wzruszona i zaskoczona takim powitaniem i przyjęciem.
Po życzeniach nastąpiła konsumpcja tortu, szampana lub soku. Potem wszyscy przenieśli się na plac przy ośrodku gdzie paliło się ognisko i pierwszy raz mogliśmy przetestować prezent od pana Zdzisława, który samodzielnie wykonał grilla obrotowego nad ogniskiem, a który jest bardzo praktyczny. Niestety nie mogliśmy długo cieszyć się pogodnym, czerwcowym dniem, ponieważ nadeszła burza i musieliśmy się schronić w budynku. Ale miało to też swoje dobre strony, ponieważ z okazji imienin p. Dyrektor zaprosiła do nas zespół Ptasińskich z Wielgolasu, którzy nam przygrywał poleczki, walczyki i kujawiaki. Wszyscy chętni korzystali z parkietu przy takim akompaniamencie harmonii-pedałówki, akordeonu i bębenka.


<<< powrót do aktualnoœci

Copyright PODKLONAMI 2014. All rights reserved. Created by Vipercom