Start Aktualności Oośrodku Oferta Stowarzyszenie Nadzieja Kontakt
Galeria zdjęć z życia naszych mieszkańców Domu "Pod Klonami"

Wydarzenie: Dzień Matki
Data dodania: 26.05.2017
24.05.2017 r. przyjechali do nas Seniorzy z Mrozów z programem słowno - muzycznym z okazji Dnia Matki. Seniorzy zaprezentowali swój program, w którym przedstawili obraz matki w utworach znanych i lubianych wykonawców. Wiele było o matczynych uczuciach, o olbrzymim trudzie, wysiłku wkładanym w wychowanie swoich dzieci, a nie zawsze przez nie docenianym. Nastrój stał się bardzo nostalgiczny zwłaszcza, że jednej naszej mieszkance, pani Janeczce, niedawno zmarła mama. Ten program, ten dzień był dla niej wyjątkowy i trudny, ale świadczy to o uczuciu głębokiej miłości, która trwa między dzieckiem a matką, bez względu na wiek.
Następnie Seniorzy złożyli naszej najstarszej mieszkance pani Marcie z okazji jej urodzin życzenia, zaśpiewali jej "Życzymy, życzymy" wręczyli róże i upominek. Na koniec sprawili pani Marcie ogromną niespodziankę śpiewając jej piosenkę: "Marta grzechu warta". Jubilatka była bardzo wzruszona całym tym wydarzeniem, z całego serca wszystkim podziękowała za pamięć, prezent oraz za możliwość świętowania tych urodzin z Seniorami z Mrozów.
Po występach przeszliśmy do poczęstunku i wspólnych rozmów. Na zakończenie p. Dyrektor podziękowała wszystkim za trudy związane z przygotowaniem do Dnia Matki oraz zaprosiła wszystkich gości na swoje imieniny "przy ognisku", które odbędą się niebawem.


<<< powrót do aktualnoœci

Copyright PODKLONAMI 2014. All rights reserved. Created by Vipercom