Start Aktualności Oośrodku Oferta Stowarzyszenie Nadzieja Kontakt
Galeria zdjęć z życia naszych mieszkańców Domu "Pod Klonami"

Wydarzenie: Dzień kobiet
Data dodania: 08.03.2017
08.03.2017 r. Uroczyście obchodziliśmy Dzień Kobiet. Należy tu pochwalić zaangażowanie naszych mężczyzn ponieważ nie zapomnieli i naprawdę zaangażowali się w przygotowanie tego święta.
Zaraz po śniadaniu panowie złożyli życzenia pani Dyrektor i wręczyli jej piękny bukiet kwiatów, a następnie złożyli życzenia wszystkim paniom; mieszkankom naszego DPS i pracownicom ośrodka, wręczając przygotowane przez siebie słodkie upominki.
Po obiedzie nastąpiła kolejna miła niespodzianka ponieważ pan Zygmunt złożył jeszcze raz wszystkim paniom w ośrodku życzenia połączone z wręczeniem róż.
Następnego dnia na spotkaniu muzycznym śpiewaliśmy piosenki "dla Ewy i o Ewach". Również tutaj prym wiedli panowie ochoczo w piosenkach wysławiając walory płci pięknej.
Jest to bardzo miłe uczucie, kiedy my kobiety jesteśmy obdarowywane i z szacunkiem traktowane nie tylko tego dnia. Nasi panowie są prawdziwymi DŻENTELMENAMI. Dziękujemy za waszą pamięć, zaangażowanie i życzenia. Wdzięczne Kobietki.<<< powrót do aktualnoœci

Copyright PODKLONAMI 2014. All rights reserved. Created by Vipercom