Start Aktualności Oośrodku Oferta Stowarzyszenie Nadzieja Kontakt
Galeria zdjęć z życia naszych mieszkańców Domu "Pod Klonami"

Wydarzenie: Czas przedświąteczny - gorący czas przygotowań…
Data dodania: 27.01.2016
Tak, jak co roku rozpoczęliśmy przygotowania do świąt Bożego Narodzenia, od wspólnego ubierania choinki. Ten czas jest najpiękniejszym, najprzyjemniejszym czasem. Wszyscy z radością i ochoczo garną się do zawieszania bombek, lampek i cukierków na naszym drzewku. Podczas strojenia choinki były śpiewy kolęd naszych mieszkańców, które czyniły pracę lżejszą, a atmosferę piękniejszą, lekką, wprowadzały w atmosferę zbliżających się świąt.
Na zewnątrz obok naszej altanki posadziliśmy dwa świerki, które mamy nadzieje będą pięknie rosły, a tymczasem zawisły na nich lampki. Przed budynkiem, jak co roku mamy żywe świerki, które również przyozdobiliśmy. Szczególnie wszystkich cieszą dwa „świetliste” renifery po raz pierwszy zdobiące choinki przed budynkiem.
Mieszkańcy już nie mogą doczekać się następnego tygodnia, a szczególnie jego ostatnich dni bo ma przybyć do nas ksiądz, odprawić Mszę. Św., a młodzież ze szkolnego koła CARITAS przybędzie z koncertem kolęd. A potem już Wigilia i Wesołą nowinę... śpiewajmy.


<<< powrót do aktualnoœci

Copyright PODKLONAMI 2014. All rights reserved. Created by Vipercom