Start Aktualności Oośrodku Oferta Stowarzyszenie Nadzieja Kontakt
Galeria zdjęć z życia naszych mieszkańców Domu "Pod Klonami"

Wydarzenie: Choinka 2013 - Kolędowanie
Data dodania: 29.12.2013
Tuż przed zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia do Domu Opieki „Pod Klonami” przybyli uczniowie ze swoimi nauczycielami pp. H. Zawadka i J. Kluczek-Szpadelewską z Zespołu Szkół w Wielgolesie.

Uczniowie recytowali wiersze o Wigilii, Bożym Narodzeniu, przedstawili fragmenty szkolnej uroczystości wigilijnej. Uczniom śpiewającym kolędy i pastorałki akompaniował nauczyciel muzyki p. P. Szeląg. Po programie słowno-muzycznym przygotowanym głównie przez młodszych uczniów wystąpił zespół wokalno-muzyczny z kl. IIIb gimnazjum pod opieką wychowawcy p. Z. Ćmocha.

Nasi pensjonariusze otrzymali teksty śpiewanych kolęd i dołączyli swoje głosy.

Zapanowała bardzo miła, domowa atmosfera. Podopieczni ośrodka poczuli wielką radość, wzruszenie oraz łzy z faktu, że mogli „pokolędować” sobie z tutejszą młodzieżą.

Na zakończenie spotkania uczniowie i mieszkańcy wymienili się nawzajem podarunkami przez siebie własnoręcznie zrobionymi oraz złożyli sobie życzenia na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok. Rozstając się wszyscy wyrazili chęć częstszego spotykania się na podobnych uroczystościach.


<<< powrót do aktualności

Copyright PODKLONAMI 2014. All rights reserved. Created by Vipercom