Start Aktualności Oośrodku Oferta Stowarzyszenie Nadzieja Kontakt
Galeria zdjęć z życia naszych mieszkańców Domu "Pod Klonami"

Wydarzenie: Dzień Babci i Dziadka – przedszkolaki z ZS w Latowiczu
Data dodania: 28.01.2016
28 stycznia 2016r. przybyły do nas maluchy z przedszkola w Latowiczu ze swoim programem artystycznym z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci wcieliły się w role babć, które według wnucząt są wróżkami, a dziadkowie- czarodziejami. Maluchy swoją beztroską, uśmiechem oraz piękną recytacją i śpiewem doprowadziły wszystkich mieszkańców i personel DPS-u do łez, wzruszenia, braw, ale również swoim sposobem bycia wywołały u mieszkańców wielką radość.

Następnie podopieczni DPS w ramach podziękowania wręczyli dzieciom ołówki, a dzieci zrewanżowały się nam wszystkim własnoręcznie wykonanymi kartonowymi torebkami, w których zapakowane były cukierki. Wszyscy bardzo się cieszyli z tego spotkania. Następnie przedszkolaki obległy stolik z przygotowanymi dla nich napojami i słodyczami. Ależ była zabawa, harmider i radość.

Ciekawość dzieci byłaby zaspokojona gdyby nie "zajrzały w każdy kąt". Przed odjazdem zapragnęły zobaczyć jak mieszkają nasi podopieczni. Podczas zwiedzania ośrodka zobaczyły, z jakimi problemami borykają się ludzie niepełnosprawni, starsi, jakiej wymagają pomocy i opieki. Dzieci były bardzo zainteresowane wszystkim co dotyczyło tego miejsca. Na koniec spotkania maluchy postanowiły jeszcze zaśpiewać kolędę po czym wszystkie grzecznie się pożegnały i wróciły do szkoły z zapewnieniami, że jeszcze do nas przyjadą. Zapraszamy, bo radości nigdy dosyć, a któż potrafi bardziej nią zarazić, niż przedszkolaki?


<<< powrót do aktualnoœci

Copyright PODKLONAMI 2014. All rights reserved. Created by Vipercom